GC4800A-14
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
GC4800A-14
Category : Discrete Semiconductor Products Diodes RF Diodes
Product Status : Active
Package : Tray
Series : -
Capacitance @ Vr, F : 0.02pF @ 10V, 2.2GHz
Resistance @ If, F : 6.5Ohm @ 20mA, 2.2GHz
Voltage - Peak Reverse (Max) : 80V
Supplier Device Package : -
Mfr : Microchip Technology
Package / Case : 2-SMD, Flat Lead
Diode Type : PIN - Single
Operating Temperature : -55°C ~ 150°C
Description : SI PIN NON HERMETIC BEAM LEAD
Contact Now
RF Diode PIN - Single 80V